יום רביעי, 23 במאי 2012

רק בגלל הרוח

המצטיינות שבינכן שעוקבות בעמוד הפייסבוק של הבלוג בטח זוכרות את המניפה הצהובה והפרחונית שכה התלהבתי ממנה. אם כן בנות, עליי לבשר לכן שהמניפה הגיעה, אומנם בצבע אחר אבל יפה לא פחות!
המניפה היא האקססורי הכי לוהט ומגניב שתוכלו למצוא בתיקה של פאשיוניסטה מצוייה, כי מי צריך בכלל מזגן כשאפשר לשלוף משב רוח מרענן ויפה שכזה?!
אותה מניפה של החברה הצרפתית DJECO המתמחה במוצרים מושקעים ומיוחדים לילדים נמכרת בארץ בכמה חנויות בודדות ודרך האתר Nimigo.com. ממליצה לכולכן להכנס לשני האתרים המקסימים, הראשון דומה יותר למשחק מחשב לילדים מאשר לאתר, אבל הוא מכיל בתוכו אוצרות קסומים והשני יכול לתת הרבה השראה לכל מי שאוהבת את נושא ה DIY בנושאי סקראפ וכו'. בד איכותי וחזק ודיטיילינג מושלם

אפילו קופסת האריזה מושלמת!

אני חייבת להתוודות שזאת כבר מניפה מס' 2 בארון שלי (בראשונה הצטיידתי רק בשנה שעברה) והיד עוד נטויה. 
נכון שמניפות ונפנופים הם משהו שלא כל כך בתרבות הישראלית שלנו, אבל בחום של יולי-אוגוסט (וגם של היום!) למי אכפת בכלל? העיקר שיהיה לי קריר ונעים.

כמעט סופ"ש מושלם שיהיה!
שרונה

5 תגובות:

sefi אמר/ה...

המניפה הזאת מהממת. אני בעצמי לא מבינה איך עדיין לא השגתי לי אחת כזאת.
תתחדשי!

Michal מיכל אמר/ה...

יו... את מזכירה לי את המניפות מעץ שהיו מוכרים בתור קופסאות מיוחדות, והיה להן ריח מהמם. הייתי משאירה את המניפה שלי בקופסה ומוציאה אותה רק בשביל להסניף!

photo.fashion.passion - בלוג אופנה ישראלי אמר/ה...

ספי - עלייך לא הייתי מאמינה שעדיין לא מצויידת באחת כזאת :) תודה מותק.

מיכל - אני לא בטוחה שאני מכירה את המניפות והקופסאות אבל הייתי שמחה להכיר! יש לך אותן עדיין?

ציפי לוין אמר/ה...

הי שרונה.אם זה עוזר לך נהדר. אני יודעת שאם אכניס עוד גפרור לתיק הכתף תשבר לי..........יום טוב!

photo.fashion.passion - בלוג אופנה ישראלי אמר/ה...

ציפי - גם לי כבר אין מקום בתיק, אבל יש דברים שאני לא יוצאת בלעדיהם בקיץ (בין השאר - קרם הגנה, אלתוש ומניפה שחוץ מלעשות רוח גם מבריחה כל מיני מעופפים עוקצים וטורדניים).

אירעה שגיאה בגאדג'ט זה