יום שישי, 11 ביולי 2014

מותג התיקים הבלגי Kipling משיק קולקציה חדשה

תרשו לי לפתוח בסיפור אישי:
שניה אחרי גיל בת מצווה גיליתי את תיקי Kipling. חשקתי בהם בכל נפשי ובכל מאודי ומדמי הכיס שהייתי מקבלת מההורים, חסכתי שקל בשקל כדי לרכוש לעצמי את תיק הקיפלינג הראשון שלי. הוא היה קטן יחסית בצבע ירוק זית, והיה עליו את הקופיף המפורסם ששבה את ליבי.
אני זוכרת שלכל מקום שהלכתי כשהתיק עליי, העיניים היו נשואות אליו. למען האמת, עד היום אני שומרת אותו (יותר נכון, אמא שומרת לי אותו בחדר הישן שלי בבית ילדותי) כי תיק כזה לא מעבירים הלאה.

ל – Kipling יש מספר קולקציות כאשר קולקציית הדגל של המותג עשויה מבד הניילון המיוחד של המותג וביחד עם ריפוד הפוליאסטר, התיקים עמידים במיוחד ושומרים על איכות התיק לאורך שנים.
הקולקציה מגיעה במגוון צבעים הרלוונטים לאותה העונה, החל מתיקי האיפור ועד תיקי צד, תיקי יד, תיקי גב ועוד.
קולקציה נוספת ושווה של המותג היא קולקציית ה – Travel שלרגל עונת הנסיעות תוכלו למצוא בה תיקים ומזוודות לנשים וגברים, עם שימוש בבדים חדשים וטקסטורות חדשות. מזוודת הטרולי החמודה עשתה לי חשק לעשות צ'ק אין (כן, בטח... בחודש תשיעי) ותיקי הרחצה המהממים בכלל גרמו לי לצאת לאנשהו ולארוז את כלי הרחצה שלי, גם אם זה למלונית של תל השומר.
אפרופו חודש תשיעי ומלונית ליולדת, קולקציית תיקי ההחתלה של Kipling היא זאת ששבתה את ליבי באמת. התיקים מגיעים בשלל צבעים וגדלים יחד עם מזרן החתלה ומאפשרים להכיל את כל הציוד הנדרש עבורי ועבור התינוק. למען האמת, מדובר במותג היחיד כמעט שעושה את תיקי ההחתלה הכי יפים שראיתי אי פעם.

עוד קולקציות: חזרה לבית הספר ובתוכה תמצאו קלמרים, תיקי גב ותיקים מיוחדים לילדי הגן וכמו כן, קולקציות משתנות נוספות.טווח מחירים התיקים:
קולקציית הדגל – 160-1,100 שקלים
קולקציית חזרה לבית ספר – 149-849 שקלים
תיקי החתלה – 760-1,100 שקלים
תיקי נסיעות ומזוודות – 360-1,600 שקלים
אקססוריז נלווים – 120-760 שקלים

את תיקי קיפלינג ניתן להשיג און ליין באתר הבית:


וכמו כן במתחם גולף סנטר ברחוב פנחס רוזן 57 תל אביב ובחנויות התיקים המובחרות. 


 הצטרפו אליי גם בעמוד הפייסבוק של הבלוג: 
ובאינסטגרם: 


שתעבור על כולנו שבת שקטה ורגועה,
שרונה. 

תגובה 1:

יוני אמר/ה...

אילו תיקים מדליקים מציעה חברת kipling