יום שלישי, 4 באפריל 2017

אוכלים בחג עם Seletti Wears Toiletpapaer

בעוד שבוע (מינוס יום, אם ארצה להיות מדויקת יותר) נשב משפחות-משפחות מסביב לשולחן ונסעד יחדיו את ארוחת ליל הסדר, נשיר שירים ונברך על המאכלים מצלחת הפסח. כמובן שיש גם את המשפחות הפחות מסורתיות, שעבורן חגים זה רק תירוץ למפגש משפחתי מלא במטעמים ואין שם באמת סממנים שקשורים לחג. 
בתכל'ס, זה לא באמת משנה לאיזה צד אתם שייכים, כי כל אחד מהצדדים יכול להפוך את שולחן ארוחת החג שלו לצבעוני, אמנותי וססגוני הרבה יותר עם צלחות הפורצלן פרי שיתוף הפעולה של מותג העיצוב האיטלקי Seletti עם מגזין התמונות האוונגרדי Toiletpaper.הצלחת האישית שלי קיבלה שלל פרשנויות שלאו דווקא קשורות באוכל:הסדרה שכוללת בתוכה 12 צלחות פורצלן מעוטרות הינן תמונות ודימויים שנלקחו מתוך המגזין המוכר ונבחרו להיות המוטיב הדקורטיבי של הקולקציה.
חוץ מהצלחות תמצאו בסדרה גם אוסף יוצא דופן של כלי שולחן, מטריות וחפצים שנוצרו גם הם מתוך שיתוף הפעולה בין מייסדי המגזין לבית העיצוב האיטלקי שנחשב לשם דבר בעולם העיצוב.


מחיר הצלחת: 179.90 שקלים

הסדרה נמכרת באופן בלעדי ברשת הסוהו ומהווה חלק מקולקציית האביב של הרשת. את הקולקציה במלואה תוכלו למצוא גם און ליין, באתר הבית של הרשת: www.sohocenter.co.il

 הצטרפו אליי גם בעמוד הפייסבוק של הבלוג: 
ובאינסטגרם:

נשיקות,
שרונה.

אין תגובות: