יום ראשון, 22 באפריל 2018

מנסה את AMIKA בפעם הראשונה

הבלוג שלי פעיל כ - 8 שנים, אך מעולם לא הזדמן לי לנסות את מוצרי השיער של המותג הבינלאומי amika. האמת שכשאני חושבת על זה, זה מפתיע גם אותי. אבל תמיד יש פעם ראשונה והפעם הזאת, יכולה להיות הרבה דברים, אבל מה שבטוח זה שהפעם הראשונה היא מפתיעה!אז קיבלתי לסקירה את השמפו והמרכך היבשים של amika וזאת הייתה התנסות טובה כל כך, שההפתעה הייתה נפלאה. שניהם מוצרים משלימים האחד את השני. מה הכוונה? זה מאוד פשוט, ממש כמו בחפיפה רגילה באמבטיה - ראשית משתמשים בשמפו ולאחר מכן, משלימים את הפעולה בשימוש במרכך שיער. 

השמפו היבש Perk Up Dry Shampoo הפך לאהוב ופופולארי בקרב מובילות דעה בארה"ב ועם נחיתתו בישראל הוא הופך לאהוד גם בקרב נשות הארץ. הוא אינו מכיל אלומיניום או טלק ומותיר את השיער רענן וללא שאריות גיריות/אבקתיות בדומה למוצרי שמפו יבשים אחרים. כמו כן, הוא אינו מכיל פראבנים, סודיום כלוריד, צבעים מלאכותיים, PH וסולפטים והוא בטוח ומתאים לשימוש גם לשיער שעבר תהליכים כימיים כמו: צבע, החלקה, הבהרה וכו'. לתוצאות אידיאליות בשימוש בשמפו היבש של amika מומלץ להקפיד על אופן השימוש שבראשיתו מנערים היטב את בקבוק הספריי, אוחזים את הספריי כ - 10-20 ס"מ מהשיער ומרססים לכיוון הקרקפת בעדינות, החל מהשורש החוצה. ממתינים כדקה וחצי על מנת לתת לעמילן האורז לספוג את השומנים ולאוורר אותו ורק לאחר מכן מסרקים או מעסים את השיער באמצעות קצות האצבעות. התחושה המתקבלת נעימה וריחנית ובעיקר - נקייה.הקונדישינר היבש Silken Up Dry Conditioner הוא מוצר חדשני, בעל פורמולה קלילה ונעימה לשימוש המעניקה לשיער ריכוך וברק לשיער בכל רגע ורגע תודות לתמצית שמן האובליפיחה עליו הוא מבוסס. שמן זה ידוע בתכונותיו המשקמות והמרפאות והוא עשיר בויטמינים ומינרלים החיוניים לשיער וגם הקונדישינר בזהה לשמפו היבש, אינו מכיל סולפטים, סודיום, כלוריד וצבעדים מלאכותיים ומתאים לשימוש בשיער שעבר תהליכים כימיים. השימוש בקונדישינר היבש דומה מאוד לשימוש בשמפו היבש - מנערים את הבקבוק היטב, מתיזים על הקרקפת במרחק של 20-25 ס"מ החל מהשורש והחוצה לו. ממתינים כדקה וחצי ומסרקים את השיער או מעסים היטב. הקונדישינר מסייע גם בהתרת קשרים תוך הוספת רכות וברק לשיער ללא כל צורך בשטיפה. 

מילה טובה אני חייבת לתת לעיצוב המהמם של המוצרים של החברה, הצבעוניות המלבבת הזאת הופכת את המוצרים לאהובים לשימוש ומחיים לא רק את השיער אלא גם את הלב, אז שאפו!

מחיר שמפו יבש/קונדישינר יבש - 90 שקלים לתכולה של 232.5 מ"ל. את מוצרי amika ניתן להשיג באתר המותג, ברשת אפריל, במספרות נבחרות ואצל המשווקים המורשים. 

נשיקות,
שרונה. 

אין תגובות: