יום שבת, 23 בפברואר 2019

מוצרי הטיפוח הטיפוליים מבית כצט

כשהייתי נערה וסבלתי מאקנה, הקוסמטיקאית שלי המליצה לי לעבור לסבון פנים אחר, אחד כזה שינקה טוב יותר ושישאיר לי בכיס עודף מ - 100 שקלים. היה זה התחליב סבון טיפולי של לקטופיל מבית כצט, שעבר להיות הסבון פנים הקבוע שלי למשך כל שנות נעוריי. שמחתי לקבל אותו שוב לידיי, אחרי כל השנים הללו, והפעם יחד עם קרם גוף טיפולי וקרם ידיים טיפולי לידיים עובדות, גם הם מסדרת לקטופיל המצוינת. 

 
הסדרה החדשה של לקטופיל מיועדת לטיפול בעור יבש והיא מהווה פתרון מעולה לתופעת העור היבש, הסדוק והמגורה. היא כוללת שני מוצרים נוספים שלא תראו בסקירה בפוסט הזה: שמפו ומסכה נגד קשקשים. 
מדובר בסדרה היחידה בגזרת הטואלטיקה הרפואית, שרמת ה - P.H (רמת החומציות המסייעת לשיקום יכולת ההגנה הטבעית של העור) שלהם היא 3.5. כל המוצרים מבוססים על חומצה לקטית ומרכיבי לחות המופקים מחלב. כל המוצרים בסדרה נטולי פרבנים, מאושרים על ידי אגודת א.י.ל (האגודה הישראלית לסכרת), היפואלרגנים ונבדקו קלינית לעור רגיש.


זה התחליב "המדובר" וניתן להשתמש בו באופן יומיומי גם על עור הפנים וגם על הגוף כמובן. האמהות לקטנטנים שבינינו, ודאי ישמחו לדעת שניתן להשתמש במוצר גם על עור התינוק, ובייחוד אצל אלה הסובלים מתפרחת חיתולים. חשוב לנער את הסבון היטב לפני השימוש, ולהשאיר את הסבון על העור כ - 2-3 דקות לפני השטיפה. מחירו: 59.90 שקלים ל - 500 מ"ל. 


הקרם גוף הטיפולי מעולה לימים הקרים שמייבשים את העור באופן קיצוני. היו לנו כמה כאלה לפני כמה שבועות ומצאתי את עצמי נאבקת במגוון קרמי גוף כדי שאלה יתחילו לפעול ויגרמו לעור שלי להיות קצת יותר אלסטי ולחותי. אם היה לי את הקרם הגוף הספציפי הזה ביד לפני כמה שבועות, בחיי שהיה לי הרבה יותר נעים וקל. על כל פנים, ניתן להשתמש בקרם הגוף הטיפולי באופן יומיומי, יש לו ניחוח עדין ולא משתלט והוא נספג בקלות רבה על העור כך שניתן להתלבש מיד לאחר השימוש בו. מחירו: 39.90 שקלים ל - 250 מ"ל. 


כדי להשלים את חווית השימוש בסדרה, הקרם ידיים הטיפולי לידיים עובדות יעשה את העבודה, בייחוד בקרב כל מי שהידיים שלה נוטות להיות הרבה בתוך המים/מטבח/נקיונות. גם פה, התופעה מוכרת מקרוב, שכן אני גאה להעיד על עצמי כעל עקרת בית בכל רמ"ח איבריי, והעובדה הזאת מגיעה עם חסרון עיקרי הקשור בדיוק בקרם הידיים הזה - יובש קיצוני מידי יום. קרם הידיים מונח לי על השידה בחדר השינה, אני מורחת אותו בסוף כל יום, שניה לפני שאני עוצמת עיניים, וקמה למחרת עם ידיים רכות כמשי. מחירו: 34.90 שקלים ל - 100 מ"ל.

את כל מוצרי סדרת הטואלטיקה הטיפולית - לקטופיל מבית כצט ניתן להשיג בכל מחלקות הטבע ברשתות הפארם ובכל בתי המרקחת. 

נשיקות,
שרונה. 

אין תגובות: