יום ראשון, 4 באוגוסט 2019

נפרדת מהפיגמנטציה - טיפול מספר 2

בשבוע שעבר המשכתי לטיפול השני בסדרת הטיפולים מבית ג'רנטיק, כאשר המטרה הסופית היא לטשטש כמה שיותר את הפגמים בעור שלי (בעיקר פיגמנטציה וכהויות מתחת לעיניים). גם כאן, לואיז הנהדרת המשיכה באותה שיטת שכבות ממכרת, פינקה במסאג' לידיים בעת שמסיכת הניקוי האחרונה תתייבש (עניין של רבע שעה) וכמובן שלא שכחה לצייד אותי במוצרים משלימים לטיפול, בהם אני נדרשת להשתמש בבית באופן עקבי כדי למקסם את הצלחת הטיפול.


הראשון הוא הסרום Serum Depigmentant המיועד למריחה נקודתית על הכתמים בעור, וניתן להשתמש בו בוקר וערב. הוא מגיע בטיובה קטנה עם חומר נוזלי ומרוכז מאוד. הוא מיוצר מרכיבים צמחיים טבעיים ומכיל מולקולות פעילות שמרסנות את פעילות היתר של הפיגמנטציה. 

מעליו אני מורחת את ה - Creme Eclaircissante המיועד להבהרה ועשיר ברכיבים חיוניים הנגזרים מתסיסה לקטית ומתמציות צמחים המעכבות את סינתזת ייצור המלנין. הוא מבוסס על עקרונות ההתחדשות והפעילות נגד הרדיקלים החופשיים, פועל בעדינות לעומק האפידרמיס ומאט תהליכי התכהות של העור והיווצרות כתמים חדשים.

שני התכשירים הללו מגיעים עם מקדם הגנה 15SPF וחשוב להקפיד על מריחה שלו מעל שניהם. 

לפני השינה אני מורחת אותם בשנית ומוסיפה גם את ה - Masque Yeux שהיא מסיכה מרגיעה לעיניים המיועדת לשימוש מידי ערב ועשירה במרכיבי ניקוז, מפחיתה נפיחות, עיגולים ושקיות מסביב לעיניים הודות לפעילות הניקוז המרגיעה שלה. 


כמובן שאני לא שוכחת לטפל גם בגוף שלי ועליו אני מורחת את השמן המדהים Huile De Beaute המחדש את מבנה התא ומגן על העור. ניתן להשתמש בו גם על עור הפנים (למי שזקוקה לבוסט של לחות) ומספיקה ממנו כמות מזערית כדי ללחח את כל העור ולהותיר אותו במגע מושלם ועם ריח חלומי. 

אגב, מכל המוצרים של חברת ג'רנטיק מומלץ למרוח כמויות קטנות יחסית שכן החומרים בתוכם מרוכזים מאוד ולכן אין צורך להשתמש בכמויות גדולות. 

אני יודעת שהקפדה ומריחה באופן קבוע, בתוספת הליווי הטיפולי של לואיז אחת לשבוע תוביל לתוצאות נראות לעין אצלי, זה רק עניין של זמן וסבלנות. מיותר לציין שכבר כעת אני מרגישה שמרקם העור השתנה מאוד והמראה הכללי שלו הוא טוב הרבה יותר מזה שהיה לפני תחילת הטיפול.

עדכונים נוספים בהמשך ובינתיים, אם תרצו לקרוא עוד על שיטת ג'רנטיק ולקבל מידע נוסף על המוצרים המעולים שלהם, תוכלו להכנס לאתר הבית שלהם:


ולהזמנת טיפול אצל לואיז המדהימה (כבר הרבה זמן שלא הייתי אצל קוסמטקאית כה נפלאה), ייעוץ והכוונה ניתן ליצור קשר בטלפון: 054-5965493.


נתראה בטיפול הבא בעוד שבוע,
שרונה. 

אין תגובות: