יום חמישי, 29 באוגוסט 2019

נפרדת מהפיגמנטציה - טיפול 3 + 4 ואחרון

לפני כשבועיים סיימתי סדרה בת 4 טיפולים בג'רנטיק, שעיקר מטרתה הייתה לשפר את מראה העור הכללי שלי, להבהיר אותו, לנקות את כתמי הפיגמנטציה ולהבהיר את הכהויות והאדמומיות מתחת לעיניים שלי.
מעבר לטיפולים הקוסמטיים שנערכו אצל לואיז הקוסמטיקאית המופלאה של המותג, בבניין של ג'רנטיק ברחוב מנחם בגין בתל אביב, קיבלתי ערכת מוצרי טיפוח לפנים ולגוף שהיוו חלק בלתי נפרד מהצלחת הטיפול. 


הערכה כללה קרם פנים, מסכה לעיניים, סרום לפנים, קרם ייעודי לפיגמנטציה, שמן יבש לגוף, סבון פנים גרגרי ומקדם הגנה לפנים. 
הקפדתי להשתמש בכל המוצרים, ללא יוצא מן הכלל, מהיום הראשון שבו התחלתי את סדרת הטיפולים ועד היום, כאשר אני נצמדת להוראות השימוש אותן קיבלתי. 
על אופן הטיפול של לואיז הרחבתי כאן בשני הפוסטים הקודמים, רק אוסיף ואומר שגם רוזט בעלת המותג בארץ הדריכה אותי ונתנה לי טיפים שונים לגבי השימוש בחומרים ושינוי אורח החיים שלי (בעיקר בתחום התזונה) כדי להביא את הגוף לרמת ניקיון מבפנים, שתראה ותשפיע לבסוף גם מבחוץ. רוזט היא אדם מרתק ועבורי המפגשים איתה היו מעשירים מאוד ומחזקים מאוד (גם ברמה החשיבתית והרוחנית). 

עברו שבועיים כאמור, מאז שסיימתי את הטיפולים הקוסמטיים אצל לואיז, ועור הפנים שלי מעולם לא נראה נקי יותר, זוהר יותר, חלק יותר ואחיד יותר. הכתמים היחידים שלא הצליחו להתנקות מהעור שלי הם הנמשים, אותם אני סוחבת על הפנים מאז שאני ילדה, וצלקות האקנה העמוקות שגם הן "מתנה" מגיל הנעורים (ועברו כבר למעלה מ - 15 שנים מאז שהייתי נערה...).


המעטפת של כל טיפולי הפנים וההדרכה של לואיז ורוזט כוללת גם עיסוי צוואר, כתפיים וידיים מפנקים מהסוג שלא תקבלו בכל מקום, עם השמן היבש (שבו אני גם משתמשת בבית) וחלב הגוף עם הריח האלוהי, כזה שמוציא אותך מהופנט. 


אחזור ואציין שוב, שחשוב מאוד להשתמש באופן קבוע בכל המוצרים הנלווים לטיפול הקוסמטי, שכן לקבלת תוצאות טובות בטיפול, חייבים להתמיד במריחה שלהם על הפנים ועל העור בוקר וערב.

להזמנת טיפול אפשר ליצור קשר עם לואיז בטלפון מספר: 054-5965493, ולקבלת פרטים נוספים על המוצרים שבהם אני משתמשת, אפשר להכנס לאתר הבית של ג'רנטיק בכתובת: www.gernetic-israel.co.il

נשיקות,
שרונה. 

אין תגובות: