יום חמישי, 5 בדצמבר 2019

Avene משיקה שני מוצרים חדשים

המותג הדרמו-קוסמטיקה Avene השיק לאחרונה שני מוצרים חדשים ונפלאים, המצטרפים לנבחרת גדולה של מוצרים נפלאים לעור הפנים. מאחר והייצור של המותג הוא על ידי חברת התרופות הצרפתית המובילה פייר פברה, אפשר להיות בטוחים שהשימוש במוצרי החברה בטוחים לעור הפנים ומבוססים מדעית. 


המוצר הראשון הוא תחליב טריאקניל אקספרט הנותן מענה לעור בוגר הסובל מפגמים ופצעונים ומסייע להפחית ראשים שחורים ולהפחית את הסימנים שנותרו על העור. כל מי שאי פעם סבל מפצעי בגרות והוא בעל עור הנוטה לשמנוניות, יודע כמה מרגיזה התופעה, ומה שרבים לא יודעים זה שגם בגיל הבוגר ניתן להתקל באותן תופעות. עד היום יכולנו למצוא על המדף מוצרים המיועדים לקהל הצעיר שחווה פגמים או פצעונים, והמוצר החדש של אוון מיועד לעור הבוגר עם אותן התופעות שכן הוא מכיל את רכיב הרטינלאדהיד, המעניק לעור תכונות אנטי אייג'ינג. התכשיר הוא היפואלרגני ויש בו מספר מרכיבים פעילים:

  •  Diolenyl - פטנט חדשני של מחלקת המחקר והפיתוח של חברת התרופות פייר פברה, המבצע פעולה משולשת סלקטיבית להפחתת אדמומיות והפחתת מראה של פגמים וכתמים.
  • X-Pressin - פטנט נוסף של חברת התרופות המסייע להפחית ראשים שחורים ומחליק את מרקם העור.
  • Retinaldehide - המסייע להפחית את הסימנים שנותרו על העור ומעניק תכונות אנטי אייג'ינג לעור.
  • מים טרמליים של Avene - בעלי תכונות של הרגעת העור.
התחליב מגיע בבקבוקון לחיץ בצבע לבן, בכמות של 30 מ"ל והשימוש בו מומלץ בערב לאחר ניקוי הפנים עם מוצר ניקוי מסדרת קלינסס של AVENE. חשוב לשמור על הימנעות מחשיפה לשמש ובמקרה של חשיפה לשמש מומלץ להשתמש במקדם הגנה. מחירו: 139 שקלים. המוצר הנוסף הוא המים המיסלריים קליננס לעור שמן הנוטה לפגמים, המיועדים לניקוי והסרת איפור לפנים ולעיניים. הם מסייעים להקטין את כמות השומן העודף הודות לרכיב ה - Monolaurin ובנוסף, הפורמולה פותחה על מנת למזער סיכויים לתגובה אלרגית והמוצר הוכח כטולרנטי על עור שמן ועור הנוטה לפגמים. הוא נטול אלכוהול ופראבנים, נון קומדוגני וניתן להשתמש בו בבוקר ו/או בערב באמצעות צמר גפן. ניתן גם להתיז לאחר מכן טרמליים של Avene ולייבש בעדינות באמצעות טישו ולאחר מכן להשתמש בקרם הלחות או בטריאקניל אקספרט. הוא מגיע בבקבוק שקוף בגודל של 400 מ"ל ונמכר במחיר של 119 שקלים.


את כל מוצרי Avene ניתן להשיג בסופר פארם ובבתי מרקחת פרטיים נבחרים.

נשיקות,
שרונה. 

אין תגובות: