יום רביעי, 21 במאי 2014

"את" ואני

אתמול עסקנו בבגדי הפנאי לבית, והיום נכנס למקום הכי אינטימי שיש – הלבשה תחתונה.
הסוד הכמוס הזה שמתחת לבגדים, לא רק משפיע על מצב הרוח שלנו, אלא גם על הבטחון העצמי שלנו ועל הנשיות שלנו.
כל אחת יכולה להרגיש בקלות יפה גם מתחת לבגדים, בעזרת התאמה נכונה של לבני נשים איכותיים, המותאמים למבנה גופה ולצרכיה האישיים.
ברשת חנויות "את", המתמחה בלבני נשים, תוכלו למצוא בדיוק את מה שאתן צריכות. הרשת פונה לקהל יעד בכל טווח הגילאים ומציעה מגוון רחב של מוצרים לכל שכבות האוכלוסיה במחירים מגוונים המתאימים לכל כיס. המוצרים קיימים בדגמים רבים, במגוון רחב של מידות וכמו כן יש מגוון מוצרים לנשים בעלות חזה גדול במיוחד וגם לנשים לאחר ניתוחי חזה ופרוטזות.
מותגי הבית של הרשת הם: Marei Meili, VVS ו – Scandale וכמו כן, הרשת מחזיקה עוד מגוון רחב של מותגי הלבשה תחתונה, הלבשת פנאי לבית ובגדי ים.
בכל סניף של הרשת עובדות מספר רב של מוכרות מנוסות ומקצועיות בתחום לבני הנשים, שעוברות הכשרה המתמקדת בהתאמה נכונה של לבני נשים לגוף.

הנה סט לדוגמא של 2 חזיות של המותג Marei Meili הנמכרות יחדיו במחיר של 289 שקלים לשתיהן. גם התחתונים של הסט נמכרים ביחד והם תואמים לחזיות היפיפיות של המותג. סטים נוספים שאהבתי במיוחד:
רשת "את" מונה 14 חנויות הפזורות ברחבי הארץ, ולרשימת הסניפים המלאה אפשר להכנס לאתר הבית של הרשת:הצטרפו אליי גם בעמוד הפייסבוק של הבלוג: 
ובאינסטגרם: 


המשך יום נהדר,
שרונה. 

אין תגובות: